Novinky

KDH vyzýva ministerstvo vnútra, aby zverejnilo, či sa Danko podrobil dychovej skúške na alkohol

0 0

2024-01-14 20:23:46 – (SITA.sk)

Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) vyzýva ministerstvo vnútra, aby zverejnilo, či sa podpredseda parlamentu a predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko podrobil dychovej skúške či krvnej skúške na alkohol po dopravnej nehode, ako to tvrdí sám Danko.

Poslanec František Majerský (KDH) sa na rezort vnútra obrátil podľa paragrafu 211 o slobodnom prístupe k informáciám.

Ministerstvo vnútra a polícia pri väčšine dopravných nehôd zverejňujú, či sa vinník podrobil skúške na alkohol a ako daná skúška dopadla, no pri Andrejovi Dankovi záhadne obe zložky mlčia. Zákon o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kdh-vyzyva-ministerstvo-vnutra-aby-zverejnilo-ci-sa-danko-podrobil-dychovej-skuske-na-alkohol/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.