Novinky

Pellegriniho Žiga je stíhaný v horšej kauze ako zrolovanie semaforu, ja taká hyena nie som, ohradil sa Danko

0 0

2024-01-14 12:19:23 – (SITA.sk)

 Podpredseda parlamentu Andrej Danko (SNS) tvrdí, že predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) zneužíva situáciu s jeho dopravnou nehodou. Pellegrini sa v súvislosti s ňou vyjadril, že by mal Danko vyvodiť politickú zodpovednosť.

Je mi trošku ľúto Pellegriniho, že tak zneužíva tú situáciu. Jeho podpredseda parlamentu za stranu Hlas-SD Peter Žiga je stíhaný v jednej kauze oveľa závažnejšie ako zrolovanie semaforu. Ja nie som taká hyena, aby som povedal Pellegrinimu, aby nominoval nového podpredsedu parlamentu,“ uviedol Danko v diskusnej relácii O 5 minút 12 verejnoprávnej televízie RTVS.

Danko sa hanbí a škodu zaplatí

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) a podpredseda parlamentu Andrej Danko sa tiež za svoju štvrtkovú dopravnú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegriniho-ziga-je-stihany-v-horsej-kauze-ako-zrolovanie-semaforu-ja-taka-hyena-nie-som-ohradil-sa-danko/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.