Novinky

Vodič auta nerešpektoval dopravnú značku, zrazil sa s autobusom MHD

0 0

2024-01-14 09:31:27 – (SITA.sk)

V sobotu dopoludnia sa v Košiciach zrazil autobus MHD s osobným autom. Nehoda sa stala na križovatke ulíc Podhradová a Kostolianska. Križovatka je bez svetelnej signalizácie. Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová to potvrdila pre agentúru SITA.

„Dychová skúška u vodičov prítomnosť alkoholu v ich dychu nepotvrdila,“ dodala Ivanová. Ako ďalej informovala, vodič osobného auta pri prejazde križovatkou nerešpektoval dopravnú značku „Stoj, daj prednosť v jazde“ a vošiel do jazdnej dráhy autobusu MHD.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte
kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vodic-auta-nerespektoval-dopravnu-znacku-zrazil-sa-s-autobusom-mhd/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.