Novinky

Masové demonštrácie, policajná razia, revolučné nálady: Je Poľsko v stave studenej občianskej vojny? Odpovedá odborník

0 0

2024-01-14 10:09:39 – (SITA.sk)

Poľská polícia zadržala v utorok bývalého poľského ministra vnútra Mariusa Kamiňského a jeho bývalého námestníka Macieja Wąsika. Zatknutím prominentných opozičných politikov sa politická kríza v Poľsku ďalej prehlbuje. Situáciu sme analyzovali s politológom Miroslavom Řádekom.

Razia v prezidentskom paláci a zatknutie Kamiňského a Wąsika vyvolal v Poľsku veľký ohlas. Už v ten večer sa zhromaždili davy ľudí pred prezidentským palácom ako aj varšavskou policajnou stanicou, kde politikov držali.

Následne v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/masove-demonstracie-policajna-razia-revolucne-nalady-je-polsko-v-stave-studenej-obcianskej-vojny-odpoveda-odbornik/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.