Novinky

Letisko Bratislava zaznamenalo opäť viac cestujúcich, ich počet sa blíži k dvom miliónom

0 0

2024-01-14 14:48:43 – (SITA.sk)

Zvýšený záujem o lietanie z najväčšieho slovenského letiska pokračoval aj v minulom roku. Letisko M. R. Štefánika v Bratislave podľa predbežných údajov očakáva, že celkový počet vybavených cestujúcich na príletoch a odletoch v roku 2023 presiahol 1,8 milióna. „Finálne čísla budú začiatkom budúceho týždňa,“ uviedla pre agentúru SITA hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Tóthová.

Pasažieri na letisku Bratislava

Vlaňajší predpokladaný počet pasažierov, ktorí využili hlavný domáci vzdušný prístav, by tak mal medziročne vzrásť približne o štyristotisíc, alebo takmer o 30 %. Bránami bratislavského…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/letisko-bratislava-zaznamenalo-opat-viac-cestujucich-ich-pocet-sa-blizi-k-dvom-milionom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.