Novinky

Kroky ministerky Dolinkovej podporujú biznisové záujmy Penty na úkor občanov Slovenska, tvrdí LOZ (foto)

0 0

2024-01-12 17:50:42 – (SITA.sk)

Predstavitelia Lekárskeho odborového združenia (LOZ) oboznámili verejnosť so zisteniami konfliktu záujmov na ministerstve zdravotníctva v súvislosti s výstavbou nemocnice Rázsochy.

Vyzvali predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho, aby urobil poriadok na ministerstve zdravotníctva a stopol konanie ministerky Zuzany Dolinkovej. Podľa LOZ jej kroky podporujú biznisové záujmy Penty na úkor občanov Slovenska.

Úmyselné ovplyvňovanie

Odborári uviedli, že v riadiacom výbore analýzy je samotná firma Penta Hospitals International. Analýza výstavby nemocnice Rázsochy taktiež ukázala, že by mala mať len 578 lôžok, po prehodnotení…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/kroky-ministerky-dolinkovej-podporuju-biznisove-zaujmy-penty-na-ukor-obcanov-slovenska-tvrdi-loz/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.