Novinky

Zoznam želaní Amazon Echo (5. gen): Všetky funkcie, ktoré chcem vidieť

0 0


Dnešné inteligentné reproduktory vďačia za veľa pôvodnému Amazon Echo, takže každý nový vlajkový model Echo je očakávaný pozorovateľmi v odvetví – má tendenciu nastaviť latku pre čokoľvek, čo nasleduje. Echo štvrtej generácie, vydané v roku 2020, tento rekord udržalo. O štyri roky neskôr je čas zistiť, čo chceme od oneskoreného reproduktora 5. generácie, najmä so zvýšeným tlakom od spoločností ako Apple, Google a Sonos. Tu je zoznam želaní toho, čo by som chcel vidieť.

Dolby Atmos a ďalšie vylepšenia domáceho kina

Zdroj: https://www.androidauthority.com/amazon-echo-5th-gen-3095027/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.