Novinky

SNS v prezidentských voľbách určite nepodporí Radačovského, Michelko sa vyjadril aj ku kandidatúre Danka

0 0

2024-01-13 12:51:28 – (SITA.sk)

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko sa podľa poslanca za SNS Romana Michelka ešte definitívne nerozhodol, či bude kandidovať na post prezidenta.

„Neviem povedať v tejto chvíli, ako sa rozhodne,“ povedal v relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Sobotné dialógy. Podľa neho to Danko ešte zváži a potom oznámi svoje rozhodnutie.

Michelko temer s istotou vylúčil, že SNS by podporila kandidatúru europoslanca Miroslava Radačovského. Pokiaľ mu je známe, v ich klube sa mu nepodarilo získať potrebné podpisy a poznamenal, že nerozumie tejto iniciatíve. Tvrdil tiež, že pre ich poslanecký klub nie je celkom…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sns-v-prezidentskych-volbach-urcite-nepodpori-radacovskeho-michelko-sa-vyjadril-aj-ku-kandidature-danka/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.