Novinky

Varga odjazdil úvodnú polovicu Dakaru na štvrtom mieste, ale chce byť vyššie

0 0

2024-01-13 19:25:24 – (SITA.sk)

Štyridsaťosemhodinová etapa uzavrela prvú polovicu Rely Dakar v Saudskej Arábii. Slovenský pretekár v kategórii štvorkoliek Juraj Varga v nej skončil štvrtý a rovnaká pozícia mu patrí aj v priebežnom poradí. Etapu, ktorej celková dĺžka prekročila hranicu osemsto kilometrov, museli súťažiaci absolvovať v priebehu 48 hodín.

To však neznamená, že by súťažiaci celých štyridsaťosem hodín jazdili. V skutočnosti podľa pravidiel organizátora mohli jazdiť prvý deň iba do 16.00 h.

Vargovi patrilo štvrté miesto

Potom nasledoval oddych v jednom z celkovo siedmich bivakov, podľa toho, ktorý bol po šestnástej hodine najbližší. „Tam od organizátora dostal jedlo, šesť…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/varga-odjazdil-uvodnu-polovicu-dakaru-na-stvrtom-mieste-ale-chce-byt-vyssie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.