Novinky

Dánsko poskytne viac ako 20 miliónov dolárov na obnovu ukrajinského mesta Mykolajiv

0 0

2024-01-13 20:11:06 – (SITA.sk)

Dánsko poskytne Ukrajine nový balík pomoci na obnovu mesta Mykolajiv v hodnote viac ako 21 miliónov dolárov. Oznámilo to ukrajinské ministerstvo pre rozvoj infraštruktúry.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Pomoc je určená aj na projekty v agrosektore, napríklad na odmínovanie poľnohospodárskej pôdy, nákup kogeneračných jednotiek a na rekonštrukciu študentských internátov Štátnej poľnohospodárskej univerzity v Mykolajive. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Nedávno Dánsko oznámilo, že spoločne so Švédskom poskytne Ukrajine nový balík vojenskej podpory v hodnote približne 240 miliónov eur. Súčasťou tejto pomoci sú bojové…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/dansko-poskytne-viac-ako-20-milionov-dolarov-na-obnovu-ukrajinskeho-mesta-mykolajiv/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.