Novinky

Sklad najväčšieho ruského online predajcu pri Petrohrade zničil požiar (video+foto)

0 0

2024-01-13 17:40:52 – (SITA.sk)

Obrovský požiar zachvátil v sobotu rozsiahly sklad najväčšieho ruského online predajcu južne od Petrohradu. Požiar zasiahol plochu 70-tisíc štvorcových metrov, pričom podľa ruského ministerstva pre mimoriadne situácie 50-tisíc štvorcových metrov skladu firmy Wildberries sa zrútilo. Nijaké obete nehlásili.

Požiar, sklad

Hasič hasí požiar skladu v Petrohrade v Rusku. Foto: SITA/AP

Ruské ministerstvo pre mimoriadne situácie uviedlo, že hasičom sa podarilo zabrániť rozšíreniu požiaru na celú oblasť skladového komplexu a na elektrickú rozvodňu. Predbežné údaje podľa rezortu naznačujú, že príčinou požiaru bola porucha elektrického vedenia.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sklad-najvacsieho-ruskeho-online-predajcu-pri-petrohrade-znicil-poziar-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.