Novinky

V Trnave sa koná historicky prvé miestne referendum, má päť otázok o parkovaní

0 0

2024-01-13 12:21:43 – (SITA.sk)

V Trnave sa koná historicky prvé miestne referendum, od 07:00 je v meste otvorených 25 referendových miestností. Vyše 53-tisíc oprávnených voličov sa môže v referende vyjadriť k parkovacej politike, ktorú postupne zavádza vedenie mesta.

Kampaň pred referendom

Priebeh referenda bol dopoludnia podľa zapisovateľky mestskej komisie pre referendum Kataríny Koncošovej absolútne pokojný, komisia nemusela riešiť žiadne podnety, ani sťažnosti.

Pred referendom sa uskutočnila kampaň, ktorá mala motivovať ľudí k účasti. Na jej financovaní sa prostredníctvom transparentného účtu podieľali šiesti opoziční poslanci mestského zastupiteľstva,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-trnave-sa-kona-historicky-prve-miestne-referendum-ma-pat-otazok-o-parkovani/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.