Novinky

Matovičovci chcú zbierať podpisy na odvolanie Danka. Michelko si nemyslí, že bol pod vplyvom alkoholu

0 0

2024-01-13 14:29:51 – (SITA.sk)

Poslanec Národnej rady (NR) SR za Slovenskú národnú stranu (SNS) Roman Michelko si nemyslí, že predseda národniarov Andrej Danko bol pri svojej dopravnej nehode pod vplyvom alkoholu.

Škoda bola nízka

Uviedol to v relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Sobotné dialógy s tým, že Danko má z hľadiska svojej funkcie (Danko je podpredsedom NR SR – pozn. SITA) nárok na vodiča, ktorý by podľa Michelka aj využil, ak by požíval alkohol.

Myslí si tiež, že ak by sa u Danka preukázal alkohol pri nehode, určite by to už uniklo do médií. S najväčšou pravdepodobnosťou ale podľa neho nebol, a nejestvuje podľa neho dôkaz, že by bol. Poslanec nevidí dôvod na vyvodenie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/matovicovci-chcu-zbierat-podpisy-na-odvolanie-danko-michelko-si-nemysli-ze-bol-pod-vplyvom-alkoholu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.