Novinky

Ukrajinci počas nočného ruského útoku elektronicky ochromili väčšinu rakiet

0 0

2024-01-13 13:13:33 – (SITA.sk)

Ruská armáda v noci na sobotu proti Ukrajine zaútočila štyridsiatimi prostriedkami vzdušného boja. Išlo o rakety s plochou dráhou letu, balistické strely, rakety odpálené z lietadiel, protiletecké riadené strely a útočné drony.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinská protivzdušná obrana zničila sedem striel s plochou dráhou letu Ch-101, CH-555 a Ch-55 a jednu riadenú strelu Ch-59.

Väčšina ostatných ruských striel nedokázala zasiahnuť svoj cieľ v dôsledku nasadenie ukrajinských systémov elektronického boja, uviedli Vzdušné sily…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinci-pocas-nocneho-ruskeho-utoku-elektronicky-ochromili-vacsinu-rakiet/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.