Novinky

Teraz musia nasledovať dva kroky, hovorí Šimečka po Dankovej nehode (video)

0 0

2024-01-12 15:16:32 – (SITA.sk)

  • aktualizované 12. januára 16:16

Predseda hnutia Progresívne Slovensko a podpredseda parlamentu Michal Šimečka si myslí, že líder Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko mal po nehode počkať na políciu. „Politik by mal ísť príkladom, nie ukazovať verejnosti, že je pre svoju funkciu nad zákonom. Pán Danko by mal teraz jednoznačne vyvodiť zodpovednosť,“ uviedol.

Teraz musia podľa neho nasledovať dva kroky. Danko by mal vyvodiť zodpovednosť a odstúpiť z postu podpredsedu Národnej rady SR a minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) by mal informovať, či bola Dankovi vykonaná dychová alebo krvná skúška na alkohol a aký bol jej výsledok.

„Prakticky…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/simecka-vyzval-danka-na-odchod-z-funkcie-takto-sa-politik-nema-spravat-hovori-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.