Novinky

Konsolidačný balík Ficovej vlády len prejedá našu budúcnosť. PS predstavilo prvý balík zákonov pre ekonomický rast

0 0

2024-01-12 19:33:45 – (SITA.sk)

Progresívne Slovensko (PS) do parlamentu predkladá štyri návrhy zákonov pre ekonomický rast. Štátny rozpočet aj konsolidačný balík Ficovej vlády podľa hnutia nešetrí, ani neinvestuje, len prejedá našu budúcnosť. Ekonomický expert a poslanec NR SR Štefan Kišš tvrdí, že oni chcú a vedia slovenskú ekonomiku naštartovať.

„Jedným z kľúčových riešení pre ekonomický rast je zníženie odvodového zaťaženia práce nízkopríjmových zamestnancov rozšírením odvodovej odpočítateľnej položky na zdravotné odvody,” povedal Kišš.

Výhodnejšie pravidlá odpisovania

Iný návrh zákona by mal zaviesť výhodnejšie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/konsolidacny-balik-ficovej-vlady-len-prejeda-nasu-buducnost-ps-predstavilo-prvy-balik-zakonov-pre-ekonomicky-rast/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.