Novinky

Tankó dúfa, že prípadné nové ministerstvo cestovného ruchu a športu neskončí ako zdemolovaný semafor (video)

0 0

2024-01-12 15:07:08 – (SITA.sk)

Novela kompetenčného zákona, ktorú vetovala prezidentka Zuzana Čaputová, sa vrátila do parlamentu na opätovné prerokovanie.

Čas vystúpení sa rozpočítal

Novelou zákona sa má okrem iného zriadiť nové ministerstvo cestovného ruchu a športu, ktorého iniciátorom bola Slovenská národná strana (SNS) a jej predseda Andrej Danko.

Poslanci si ešte tento týždeň v stredu odhlasovali, že rozprava k tomuto bodu nemôže trvať dlhšie ako 12 hodín. Na základe toho sa rozpočítal čas vystúpení pre jednotlivé poslanecké kluby.

Dankova dopravná nehoda

V rozprave vystúpil aj poslanec Viliam Tankó (hnutie Slovensko), ktorý by privítal, aby po prípadnom zriadení ministerstva…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/tanko-dufa-ze-pripadne-nove-ministerstvo-cestovneho-ruchu-a-sportu-neskonci-ako-zdemolovany-semafor-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.