Novinky

Praktické s klávesnicou Clicks Creator: Je Blackberry back-berry?

0 0


Ukazujeme svoj vek, ak si pamätáme staré dobré časy, keď mali telefóny fyzické klávesnice? Možno možno nie. Bolo tam niečo zvláštne na tom, ako sa pohybujete po radoch klávesov a píšete v tme bez toho, aby ste sa čo i len pozreli na telefón. No to, čo je staré, sa zrazu stalo opäť novým. Niekoľko pravidelných novinárov v oblasti technickej žurnalistiky dalo hlavy dokopy a prišlo s novým doplnkom pre iPhone, ktorý prináša späť definujúcu funkciu Blackberry, a nazývajú ho Clicks Creator Keyboard.

Čo je to klávesnica Clicks Creator?

Zdroj: https://www.androidauthority.com/clicks-creator-keyboard-hands-on-3401952/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.