Novinky

Severná Kórea dodala Rusom delostrelecké granáty, protitankové strely či muníciu pre raketomety

0 0

2024-01-12 14:20:34 – (SITA.sk)

Hlavné spravodajské riaditeľstvo ukrajinského ministerstva obrany (HUR) uviedlo, aké severokórejské dodávky zbraní do Ruska boli potvrdené. Referuje o tom web Ukrajinská pravda.

Podľa predstaviteľa ukrajinského obranného spravodajstva Andrija Jusova poslala Severná Kórea do Ruska dodávku „delostreleckých granátov, protitankových striel či munície pre raketomety“. „Míny zatiaľ neboli potvrdené,“ povedal Jusov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ďalší predstaviteľ ukrajinských spravodajských služieb Vadym Skibickyj oznámil, že na Ukrajine pôsobí dovedna 462-tisíc ruských vojakov a 35-tisíc ruských gardistov.

„Viac ako 450-tisíc nie je nová informácia. Nepriateľ tieto počty udržiava dlhú dobu. Znamená to, že na totálnu útočnú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/severna-korea-dodala-rusom-delostrelecke-granaty-protitankove-strely-ci-municiu-pre-raketomety/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.