Novinky

Ranná dopravná nehoda sa skončila tragicky, na miesto letel aj záchranársky vrtuľník (foto)

0 0

2024-01-13 12:42:13 – (SITA.sk)

Pri nehode troch áut v ranných hodinách vyhasol ľudský život. Nehoda sa stala v smere z Handlovej na Prievidzu, pred tabuľou Ráztočno.

Čelná zrážka

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

„Podľa doteraz zisteného 29-ročný vodič dodávky zn. Peugeot Boxer v smere na Prievidzu pred obcou , pravdepodobne po tom, ako dokončil predbiehanie, sa so svojím vozidlom dostal do šmyku, následkom čoho prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s VW Passat, ktoré sa odrazilo do ďalšieho motorového vozidla zn. Toyota,“ priblížilo udalosť Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.

Na miesto bol privolaný i vrtuľník rýchlej zdravotnej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pri-nehode-troch-aut-vyhasol-ludsky-zivot-na-miesto-letel-aj-zachranarsky-vrtulnik-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.