Novinky

Dá sa sedieť na dvoch stoličkách naraz? Tvrdé slová Beňovej na adresu „neviditeľného“ Michela

0 0

2024-01-13 11:29:52 – (SITA.sk)

Predseda Európskej rady Charles Michel čelí kritike, že kvôli kampani do júnových eurovolieb môže zanedbávať svoje dôležité povinnosti vo funkcii europrezidenta. Europoslankyňa za Smer-SD Monika Beňová zhodnotila pôsobenie belgického politika aj aktuálne dianie v europarlamente v Bruseli.

Sedieť na dvoch stoličkách naraz

Charles Michel bude musieť onedlho súbežne pracovať na získavaní voličov pre belgickú liberálnu stranu Reformné hnutie (MR), paralelne však zastávať aj úlohu predsedu Európskej rady, s čím je spojené riadenie a manažovanie zasadnutia 27 lídrov členských štátov EÚ. Viacerí preto spochybňujú, či bude vedieť 48-ročný belgický politik skĺbiť naraz tieto dve úlohy.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/da-sa-sediet-na-dvoch-stolickach-naraz-tvrde-slova-benovej-na-adresu-neviditelneho-michela/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.