Novinky

Progresívci hovoria o šikane a kritizujú udeľovanie dotácií počas výjazdového rokovania Ficovej vlády v Trenčíne

0 0

2024-01-13 14:58:18 – (SITA.sk)

Hnutie Progresívne Slovensko (PS) kritizuje udeľovanie dotácií počas výjazdového rokovania vlády v Trenčíne. Poslankyňa Jana Hanuliaková a poslanec Marek Lackovič z hnutia PS tvrdia, že väčšina obcí, ktoré dostali dotáciu, má koaličné vedenie.

Viac ako dva milióny eur

Hanuliaková pri tom poukázala, že koaličné strany v ostatných komunálnych voľbách zastúpili len 37 percent obcí.

„Obce v Trenčianskom kraji dostanú spolu viac ako dva milióny eur. Veľmi si prajem, aby naše obce napredovali a investovalo sa tam, kde je to potrebné. Každé euro investované do regiónov je dobre investované euro. Je však nevyhnutné tieto peniaze…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/progresivci-kritizuju-udelovanie-dotacii-pocas-vyjazdoveho-rokovania-ficovej-vlady-v-trencine/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.