Novinky

Na demokratickom spektre Šipošovi chýba konzervatívny prezidentský kandidát

0 0

2024-01-13 13:57:59 – (SITA.sk)

Hnutie Slovensko sa podľa predsedu poslaneckého klubu tohto hnutia Michala Šipoša nebude sústreďovať pri súboji o prezidentský palác na vládnu koalíciu, chcú sa zamerať na demokratických kandidátov.

V relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Sobotné dialógy sa vyjadril, že nemajú žiadneho kandidáta a neohlásili žiadne meno. V hnutí podľa neho ale o tom diskutujú, a ak nejaké meno budú mať, zverejnia ho.

Na demokratickom spektre Šipošovi chýba konzervatívny kandidát. Na adresu Ivana Korčoka sa vyjadril, že ide o človeka, ktorý by mohol mať šancu poraziť Pellegriniho, no myslí si, že v prvom kole by voličstvo malo mať…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-demokratickom-spektre-siposovi-chyba-konzervativny-prezidentsky-kandidat/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.