Novinky

KDH sa obracia na Tomáša, aby neudelil akreditáciu bývalému riaditeľovi Čistého dňa pre nové resocializačné zariadenie

0 0

2024-01-13 18:45:47 – (SITA.sk)

Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) sa obracia na ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Erika Tomáša (Hlas-SD), aby neudelil akreditáciu pre nové resocializačné zariadenie.

KDH uvádza, že žiadosť podal Peter Tománek, bývalý riaditeľ zariadenia Čistý deň, ktoré bolo v minulosti spájané s kauzou zneužívania detí.

„Zneužívanie detí v zariadení Čistý deň bolo jednou z najväčších káuz tretej vlády Roberta Fica. Okrem zneužívania detí sa táto kauza “preslávila” aj prepojením na Mariana Kočnera a politické špičky Smeru. Manželia Tománkovci teraz o akreditáciu žiadajú opäť a chcem veriť, že minister Erik Tomáš neohrozí bezpečnosť našich detí tým, že by im akreditáciu udelil,“ uviedla predsedníčka poslaneckého…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kdh-sa-obracia-na-tomasa-aby-neudelil-akreditaciu-byvalemu-riaditelovi-cisteho-dna-pre-nove-resocializacne-zariadenie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.