Novinky

Pellegriniho mrzí, ako sa dozvedel o záujme prezidentky vystúpiť v pléne. Stačilo vraj zdvihnúť telefón (video)

0 0

2024-01-12 14:29:44 – (SITA.sk)

Predsedu Národnej rady (NR) SR Petra Pellegriniho (Hlas-SD) mrzí, že sa o rozhodnutí prezidentky Zuzany Čaputovej požiadať o vystúpenie v pléne parlamentu k balíku zákonov v oblasti trestného práva, musel dozvedieť cez tlačové oddelenie prezidentského paláca. Uviedol to pre médiá na tlačovom brífingu v Košiciach po stretnutí s predsedom Ústavného súdu SR Ivanom Fiačanom.

Stačilo zdvihnúť telefón

Pellegrini je toho názoru, že stačilo zdvihnúť telefón, keďže s prezidentkou si v prípade potreby zvyknú písať či telefonovať.

„V tomto prípade to urobila takto, ale v poriadku, keď sa takto rozhodla, tak to tak bude,“ povedal a…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegriniho-mrzi-ze-sa-o-rozhodnuti-caputovej-vystupit-v-nr-sr-nedozvedel-priamo-od-nej-stacilo-len-dvihnut-telefon-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.