Novinky

Osrblie potvrdili ako dejisko ME v biatlone, jedenásť diel pracuje na plný výkon

0 0

2024-01-13 09:54:39 – (SITA.sk)

Medzinárodná biatlonová únia (IBU) 12 dní pred štartom majstrovstiev Európy potvrdila ako ich dejisko horehronské Národné biatlonové centrum v Osrblí. Snehová kontrola dopadla pozitívne, šampionát sa bude konať od 24. do 28. januára. Informoval o tom špecializovaný web slovenskybiatlon.sk.

Areál sa darí zasnežovať

„Sme veľmi radi, že napriek extrémnemu teplu v predchádzajúcich mesiacoch, sa nám darí zasnežovať areál do takej miery, že budeme môcť organizovať toto veľké podujatie,“ povedal prezident Slovenského zväzu biatlonu Peter Vozár.

„Jedenásť diel pracuje na plný výkon, aby dokázali vyrobiť sneh s objemom zhruba 15-tisíc m3. Aktuálne ho ešte…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/osrblie-potvrdili-ako-dejisko-me-v-biatlone-jedenast-diel-pracuje-na-plny-vykon/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.