Novinky

6 potravín, ktoré pomáhajú bojovať s rakovinou prsníka a naopak, ktorým sa vyhnite

0 0

2024-01-13 09:45:33 – (SITA.sk)

Vplyv stravy na naše zdravie netreba podceňovať. Rovnako je to i v prípade rakoviny prsníka. Ktoré potraviny pomáhajú v boji s týmto nádorovým ochorením, a ktoré naopak zvyšujú riziko ochorenia?

Rakovina prsníka je zložitý zdravotný problém, ktorý ovplyvňuje milióny žien po celom svete. Napriek tomu, že genetické faktory a životný štýl majú veľký vplyv, dôležitú rolu hrá tiež strava. Tu sú užitočné informácie o potravinách, ktoré môžu pomôcť znížiť riziko rakoviny prsníka, a naopak, ktorým sa treba vyhýbať.

Potraviny, ktoré znižujú riziko rakoviny prsníka

Medzi potraviny, ktoré môžu pomôcť…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/6-potravin-ktore-pomahaju-bojovat-s-rakovinou-prsnika-a-naopak-ktorym-sa-vyhnite/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.