Novinky

Opozícia zvoláva mimoriadny výbor, okrem Olexu bude žiadať vyvodenie zodpovednosti aj voči Kuffovi

0 0

2024-01-12 14:42:06 – (SITA.sk)

Opoziční poslanci zvolávajú mimoriadne zasadnutie Výboru Národnej rady SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie. Témou má byť odstúpenie nominanta SNS Petra Olexu z postu riaditeľa Tatranského národného parku (TANAP) z dôvodu, že je právoplatne odsúdený za pytliactvo chráneného vlka dravého a vyvodenie zodpovednosti aj voči štátnemu tajomníkovi envirorezortu Filipovi Kuffovi.

Zaangažovanie Kuffu v prípade

Vítam, že riaditeľ TANAP-u Peter Olexa vyvodil zodpovednosť za svoje činy v minulosti a odstúpil. Usvedčený pytliak nemôže byť riaditeľom žiadneho národného parku. Problémom však zostáva zaangažovanie štátneho tajomníka Filipa Kuffu v celom prípade,“ uviedla poslankyňa za Progresívne Slovensko Tamara Stohlová, ktorá…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/opozicia-zvolava-mimoriadny-vybor-okrem-olexu-bude-ziadat-vyvodenie-zodpovednosti-aj-voci-kuffovi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.