Novinky

Alexa vs Asistent Google: Čo je iné a čo je lepšie?

0 0Vo svete inteligentnej domácnosti a digitálnych asistentov vo všeobecnosti existujú iba dve hlavné platformy, ak nepoužívate zariadenia Apple: Amazon Alexa a Google Assistant (ktorý je prepojený s Google Home). Microsoft a Samsung majú svoje vlastné výtvory, ale Cortana je mimo Microsoft 365 fakticky mŕtva a zatiaľ čo platforma Samsung SmartThings je kompetentná, len málo ľudí je fanúšikom asistenta Bixby spoločnosti.

Táto príručka vysvetlí hlavné rozdiely medzi Alexou a Asistentom Google a ktorý z nich by ste si mali vybrať pre ekosystém inteligentnej domácnosti v porovnaní s telefónom.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/alexa-vs-google-assistant-3099501/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.