Novinky

Niektoré spoje MHD v Prešove budú od 15. januára až do odvolania mimoriadne zrušené

0 0

2024-01-13 11:44:44 – (SITA.sk)

Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., (DPMP) od pondelka 15. januára mimoriadne zruší niektoré spoje prešovskej mestskej hromadnej dopravy. Ako informoval hovorca DPMP Vladimír Tomek, dôvodom je nedostatok technických a personálnych zdrojov.

Rušenie sa dotkne celkovo takmer 50 spojov desiatich liniek na 17 trasách. Najviac ovplyvní linky 32 a 32A. Na trase linky 32 v smere Trojica – Sibírska bude dočasne zrušených 13 spojov v čase medzi 7:09 až 16:37. V prípade linky 32A na trase Sibírska – Okružná to bude 10 spojov s odchodmi medzi 13:11 až 16:26. Rušenie sa dotkne aj piatich spojov na linke 32 Sibírska – Trojica, po troch na linkách 34 Sídlisko III – Pod Šalgovíkom a späť a dvoch na linke 17 v smere Sídlisko III – Širpo. Na ostatných…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/niektore-spoje-mhd-v-presove-budu-od-15-januara-az-do-odvolania-mimoriadne-zrusene/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.