Novinky

Kilde v rýchlosti 145 km/h vyletel z trate a mal ťažký pád, Shiffrinovej partnera do nemocnice odvážal vrtuľník (video+foto)

0 0

2024-01-13 14:17:31 – (SITA.sk)

Nórsky zjazdár Aleksander Aamodt Kilde pre pád nedokončil sobotňajší zjazd v rámci Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní vo švajčiarskom Wengene.

Kilde v rýchlosti 145 km/h vyletel z trate tesne pred cieľom a odhodilo ho do ochranného oplotenia. Podľa prvých informácií si dvojnásobný držiteľ veľkého glóbusu za celkový triumf v SP vážne poranil pravú nohu a po zdĺhavom ošetrení priamo v cieľovom priestore ho vrtuľníkom previezli do nemocnice.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kilde-v-rychlosti-145-km-h-vyletel-z-trate-a-mal-tazky-pad-shiffrinovej-partnera-do-nemocnice-odvazal-vrtulnik-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.