Novinky

Muža zavalil jeho vlastný snežný skúter, presné príčiny tragickej nehody vyšetrujú (foto)

0 0

2024-01-13 10:31:17 – (SITA.sk)

Muž zahynul po nehode na snežnom skútri. Nehoda sa stala v piatok, 12. januára, v katastri obce Mútne, v okrese Námestovo.

„Šetrením bolo zistené, že občan Poľskej republiky sa počas poobednej jazdy na snežnom skútri dostal do nedostupného terénu, kde sa z doposiaľ nezistených príčin prevrátil. Skúter zavalil vodiča, následkom čoho utrpel zranenia nezlučiteľné so životom,“ informuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková.

V prípade smrti 45-ročného muža obhliadajúci lekár vylúčil cudzie zavinenie, no bola nariadená súdna pitva. Policajt z obvodného oddelenia PZ Zákamenné začal v súvislosti s predmetnou udalosťou trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. „Ďalšie okolnosti, ako aj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muza-zavalil-jeho-vlastny-snezny-skuter-presne-priciny-tragickej-nehody-vysetruju-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.