Novinky

Rusi už vo vojne prišli o takmer 370-tisíc vojakov, Ukrajinci ukázali aj čísla strát vojenskej techniky

0 0

2024-01-13 09:17:10 – (SITA.sk)

Počas uplynulého dňa na Ukrajine podľa Kyjeva padlo 700 ruských vojakov. Od začiatku vojny tak ruská armáda stratila 369 160 ľudí, uviedol v sobotu na Facebooku ukrajinský generálny štáb.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Za uplynulý deň Moskva podľa neho prišla aj o päť tankov, 15 obrnených bojových vozidiel pechoty a 18 delostreleckých systémov.

Od začiatku invázie na Ukrajinu Rusko podľa Kyjeva celkovo stratilo už 6 065 tankov, 11 269 obrnených bojových vozidiel pechoty a 8 728 delostreleckých systémov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusi-uz-vo-vojne-prislo-o-takmer-370-tisic-vojakov-ukrajinci-ukazali-aj-cisla-strat-vojenskej-techniky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.