Novinky

Jednotka Audible od Amazonu prepúšťa približne 5 % zamestnancov

0 0


AmazonDivízia Audible prepúšťa približne 5 % svojich zamestnancov v snahe umiestniť jednotku „pre trvalý úspech“, povedal zamestnancom vo štvrtok výkonný riaditeľ divízie.

„Nevybrali sme sa touto cestou bez dôkladného premyslenia,“ napísal generálny riaditeľ Audible Bob Carrigan v správe pre zamestnancov, ktorú si prezrela CNBC. “Ale zoštíhlenie a zefektívnenie je spôsob, akým budeme musieť fungovať teraz – a v dohľadnej budúcnosti – aby sme našim zákazníkom na celom svete naďalej poskytovali najlepšie zvukové rozprávanie vo svojej triede.”

Amazon získal Audible, ktorá hostí audioknihy a podcasty, v roku 2008 za približne 300 miliónov dolárov. Jednotka zostala od dohody do značnej miery nezávislá, ale nie je imúnna voči širším škrtom, ktoré prebiehajú v jej materskej spoločnosti. Počnúc koncom roka 2022 a pokračujúc do roku 2023 Amazon inicioval najväčšie prepúšťanie vo svojej histórii a zrušil viac ako 27 000 pracovných miest takmer vo všetkých oblastiach spoločnosti.

Zástupcovia Audible nereagovali na žiadosti CNBC o komentár.

všetky,

Dnes sa s vami chcem podeliť o ťažkú ​​správu. Na začiatku nového roka sme urobili ťažké rozhodnutie obmedziť roly v našej organizácii.

Chcem oceniť silný rok 2023, v ktorom sme našim zákazníkom poskytli úžasné zážitky z počúvania vďaka vynikajúcej spolupráci s tvorcami a partnermi. Naša firma je v dobrom stave, a to vďaka tvrdej práci každého jedného z vás. Aby sme však boli v nadchádzajúcom roku a v budúcnosti stále úspešní, vzhľadom na čoraz náročnejšie prostredie, ktorému čelíme, musíme toto ťažké rozhodnutie urobiť už teraz. Ako spoločnosť, ktorá sa riadi našimi princípmi ľudí a najmä Activate Caring, sme sa touto cestou nevybrali bez dôkladného premýšľania. Ale štíhlejší a efektívnejší je spôsob, ktorý budeme potrebovať…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/11/amazons-audible-unit-lays-off-about-5percent-of-staff.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.