Novinky

Fico prijal delegáciu Kongresu USA, hovorili o dôsledkoch odpredaja U. S. Steelu či situácii na Ukrajine

0 0

2024-01-13 16:31:02 – (SITA.sk)

Predseda vlády Robert Fico (predseda strany Smer-SD) prijal delegáciu Kongresu Spojených štátov amerických. Delegácia pricestovala na jednodňovú návštevu, šéf vládneho kabinetu ju prijal v priestoroch Úradu vlády SR.

Ako informoval Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR, diskusia sa týkala významu bilaterálnej spolupráce, no hovorili aj o aktuálnej situácii na Ukrajine či dôsledkoch odpredaja spoločnosti U. S. Steel.

Slovensko ako spoľahlivý člen NATO a EÚ

Premiér Fico delegáciu Kongresu uistil, SR je spoľahlivým a zodpovedným členom Severoatlantickej aliancie (NATO) i Európskej únie (EÚ).EÚ a NATO sú piliermi našej zahraničnej politiky, na tom sa nič nemení. Naďalej zostávame konštruktívnym partnerom a spojencom, avšak so…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fico-prijal-delegaciu-kongresu-usa-hovorili-o-dosledkoch-odpredaja-u-s-steel-ci-situacii-na-ukrajine/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.