Novinky

Vážna nehoda Pinturaulta počas super-G vo Wengene: Padal desiatky metrov a odviezť ho musel vrtuľník (video+foto)

0 0

2024-01-12 17:02:29 – (SITA.sk)

Skúsený francúzsky lyžiar Alexis Pinturault mal nepríjemný pád v piatkovom superobrovskom slalome Svetového pohára mužov v zjazdovom lyžovaní vo švajčiarskom Wengene a priamo zo svahu ho musel dopraviť vrtuľník. Tridsaťdvaročný trojnásobný olympijský medailista spadol v záverečnom úseku piatkovej súťaže.

Padal niekoľko metrov

Na slávnej trati Lauberhorn si Pinturault počas skoku Silberhorn „sadol“ na lyže, tie mu napokon „vypli“ a po päťdesiatich metroch sa kĺzal na snehu a zastavil.

Organizátori okamžite prerušili preteky a zaistili, aby športovca počas čakania na helikoptéru…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vazna-nehoda-pinturaulta-pocas-super-g-vo-wengene-padal-desiatky-metrov-a-odviezt-ho-musel-vrtulnik-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.