Novinky

Pätnásťročný chlapec z Ostravy ušiel z domu, aby na Ukrajine bojoval proti Rusom

0 0

2024-01-12 19:12:55 – (SITA.sk)

Chlapec z Ostravy sa rozhodol zapojiť do rusko-ukrajinských bojov a utiekol z domu. Jeho plán sa mu nepodaril len vďaka rýchlej spolupráci českých policajtov, poľských pohraničníkov a ich ukrajinských kolegov.

Cesta 15-ročného mladíka z Ostravy, ktorý sa rozhodol bojovať proti Rusom, sa skončila až na Ukrajine. Nakoniec ho však vypátrali a vrátili domov. Informuje o tom spravodajský web TN.cz, ktorý cituje poľský portál RMF24.

Pátranie sa začalo už v stredu, keď chlapec neprišiel zo školy domov. Rodičia preto kontaktovali českú políciu, ktorá do pátrania zapojila aj svojich kolegov z Poľska.

„Pätnásťročný chlapec si z domu vzal pas, pretože sa chcel dostať na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/patnastrocny-chlapec-z-ostravy-usiel-z-domu-aby-na-ukrajine-bojoval-proti-rusom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.