Novinky

Únik cien OnePlus 12 poukazuje na veľké zvýšenie cien aspoň na jednom trhu

0 0Kredit: Weibo/OnePlus
  • Indické ceny pre OnePlus 12 unikli cez Amazon India.
  • Základný 256GB model sa bude zrejme predávať za 69 999 Rs (~ 845 USD).
  • Ide o významné zvýšenie cien oproti OnePlus 11 a poukazuje na zvýšenie cien aj pre USA.

OnePlus 12 je niekoľko týždňov od svojho globálneho uvedenia na trh, no vyzerá to tak, že Amazon možno vyskočil a krátko predstavil novú vlajkovú loď.

Tipér Ishan Agarwal všimol si odvtedy stiahnutý zoznam OnePlus 12 na Amazon India, ktorý odhalil cenu 69 999 Rs (~ 845 $) za základný variant 12 GB/256 GB. Pozrite si jeho snímku obrazovky nižšie.Zdroj: https://www.androidauthority.com/oneplus-12-pricing-amazon-leak-3402686/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.