Novinky

Top foto dňa (12. január 2024): Pinturaultov pád, japonský špionážny satelit aj protest farmárov v Nemecku

0 0

2024-01-12 17:32:41 – (SITA.sk)

Aj 12. január bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Svetový pohár v biatlone žien

Zľava: V biatlone žien na 7,5 km v nemeckom Ruhpoldingu skončila ako druhá Mona Brorsson zo Švédska, víťazkou je Ingrid Landmark Tandrevold z Nórska a tretia bola Lisa Vittozzi z Talianska. Foto: SITA/Sven Hoppe/dpa via AP
Gucci, módna prehliadka

Prehliadka novej pánskej kolekcie Gucci jeseň-zima 2024-2025. Foto: SITA/AP
Protest farmárov, Nemecko

Farmári zablokovali prístupové cesty na diaľnice v častiach Nemecka. Ide o sériu protestov proti vládnemu plánu zrušiť daňové úľavy na naftu používanú v poľnohospodárstve. Foto: SITA/Stefan Sauer/dpa via AP)
Zima, žena

Žena sedí…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-12-januar-2024-pinturaultov-pad-japonsky-spionazny-satelit-aj-protest-farmarov-v-nemecku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.