Novinky

Generálna oprava Vodnej elektrárne Gabčíkovo píše svoje ďalšie dejstvo, ide o stámiliónovú zákazku (video+foto)

0 0

2024-01-12 13:35:55 – (SITA.sk)

Deväťročná akútna generálna oprava Vodnej elektrárne Gabčíkovo píše svoje ďalšie dejstvo. Štátny podnik Vodohospodárska výstavba vyhlásil medzinárodný tender na dodávateľa, ktorý zmodernizuje a inovuje našu najväčšiu vodnú elektráreň.

Pôjde o kompletnú inováciu a modernizáciu zariadení, ktoré slúžia na výrobu elektriny. Vďaka tomuto projektu sa predĺži životnosť Vodnej elektrárne Gabčíkovo o 30 rokov,“ povedala na tlačovej besede poverená výkonom funkcie generálnej riaditeľky štátneho podniku Vodohospodárska výstavba Jana Ježíková. Záujemcovia sa môžu o stámiliónovú zákazku uchádzať do…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/generalna-oprava-vodnej-elektrarne-gabcikovo-pise-svoje-dalsie-dejstvo-podla-tarabu-je-obnova-turbin-prioritou/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.