Novinky

Tu je návod, ako môžete svoje inteligentné hodinky Wear OS premeniť na plávajúcu myš pre váš počítač

0 0Kredit: Kaitlyn Cimino / Android Authority
  • Aplikácia WowMouse pre Wear OS premení inteligentné hodinky Wear OS na myš Bluetooth, ktorú možno použiť na navigáciu v používateľskom rozhraní iných zariadení.
  • Bezplatná aplikácia funguje dobre na Galaxy Watch 4, 5 a 6, ale nie na Pixel Watch 1 a 2.
  • Musíte spárovať hodinky s cieľovým zariadením a spustiť aplikáciu na hodinkách. Pohybom ruky ovládate pohyb myši a štipnutím myši kliknite ľavým tlačidlom myši.

Ak ste hlboko v ekosystéme Androidu, je veľká šanca, že práve teraz máte na svojom zápästí dobré inteligentné hodinky Wear OS. Hodinky Wear OS sú skvelým spoločníkom k smartfónom so systémom Android a dokážu robiť všetko od sledovania vášho zdravia až po doručovanie upozornení a hovorov priamo na vaše zápästia. Ak vlastníte inteligentné hodinky Wear OS, môžete ich teraz používať ako plávajúcu myš pre váš počítač.

YouTuber Snazzy Labs na CES 2024 si všimol stánok Doublepoint, ktorý demonštroval ich skvelú aplikáciu WowMouse pre inteligentné hodinky Wear OS. Táto aplikácia premení vaše inteligentné hodinky Wear OS na myš Bluetooth a je zadarmo na používanie.Zdroj: https://www.androidauthority.com/how-to-turn-wear-os-smartwatch-into-mouse-3402578/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.