Novinky

Súkromní lekári žiadajú Dolinkovú urgentne riešiť vystavovanie ePN špecialistami, navrhujú upraviť tri situácie

0 0

2024-01-12 12:46:08 – (SITA.sk)

Ministerstvo zdravotníctva by malo bezodkladne riešiť vystavovanie elektronickej práceneschopnosti (ePN) špecialistami.

Odloženie povinnosti špecialistov

Rezort k tomu vyzýva Asociácia súkromných lekárov (ASL) SR. Ak sa podľa asociácie nenaplní prísľub z decembra minulého roka odložiť povinnosť špecialistov vystavovať ePN, teda zmeniť povinnosť len na možnosť vystavovať ePN, ministerstvo by malo bezodkladne vydať právne záväzný dokument, ktorý upraví tri situácie.

Prvou je vystavenie a ukončenie ePN v prípade, ak pacient…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/sukromni-lekari-ziadaju-dolinkovu-urgentne-riesit-vystavovanie-epn-specialistami-navrhuju-upravit-tri-situacie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.