Novinky

Policajti v Košickom kraji už majú nového riaditeľa. Priamy výkon služby mu nikdy nebol cudzí, uviedol Solák

0 0

2024-01-12 11:32:12 – (SITA.sk)

Novým riaditeľom Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach bude Štefan Mulik. Do funkcie ho od pondelka 15. januára vymenoval policajný prezident Ľubomír Solák. Informovala o tom košická krajská polícia.

Nový krajský riaditeľ je policajtom od roku 1990, posledných takmer 5 rokov pôsobil vo funkcii zástupcu krajského riaditeľa . „Priamy výkon služby mu nikdy nebol cudzí, a tak, ako sa po celú svoju doterajšiu policajnú kariéru na rôznych útvaroch poriadkovej polície snažil vniesť poriadok medzi ľudí, jeho predsavzatím je vniesť pokoj a poriadok aj do chodu krajského riaditeľstva,“ uviedla košická polícia.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/policajti-v-kosickom-kraji-uz-maju-noveho-riaditela-priamy-vykon-sluzby-mu-nikdy-nebol-cudzi-uviedol-solak/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.