Novinky

Tento krúžok vám umožňuje šepkať príkazy vášmu hlasovému asistentovi

0 0Kredit: VTouch
  • WHSP Ring umožňuje používateľom hovoriť so svojím hlasovým asistentom bez toho, aby museli zvyšovať hlas.
  • WHSP Ring spolupracuje s telefónnou aplikáciou, ktorá ponúka množstvo rôznych asistentov AI, od prekladateľa po digitálneho psychológa a ďalších.
  • Tento inteligentný prsteň vám tiež umožňuje kontrolovať správy, ovládať váš inteligentný dom a ďalšie bez toho, aby ste museli zdvihnúť telefón.

Používanie hlasového asistenta niekedy vyžaduje, aby ste hovorili nahlas, kým nepochopí vaše príkazy. Aj keď to nie je problém, keď ste doma, môžete sa obávať jeho používania na verejných priestranstvách. VTouch dúfa, že tento problém vyrieši nový inteligentný prsteň.

WHSP Ring od VTouch, predstavený počas CES 2024, je zariadenie, ktoré nosíte na prste a má senzor priblíženia, mikrofón a tlačidlo. Keď stlačíte tlačidlo, senzor dokáže rozpoznať, keď sa zariadenie priblížite k ústam, a aktivuje mikrofón, aby ste mohli jemne konverzovať s hlasovým asistentom.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/whsp-ring-ai-assistant-3402456/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.