Novinky

Politici z krajne pravicovej strany AfD a neonacisti údajne hovorili o plánoch na deportáciu ľudí z Nemecka

0 0

2024-01-11 18:38:34 – (SITA.sk)

Nemecký kancelár Olaf Scholz odsúdil údajné stretnutie krajnej pravice, na ktorom sa hovorilo o plánoch na deportáciu miliónov ľudí.

Ako referuje spravodajský web BBC s odvolaním sa na nemecké médiá, politici z krajne pravicovej AfD a neonacisti sa stretli vo vile pri jazere neďaleko Berlína.

V nej vraj hovorili o deportáciách ľudí s nenemeckým etnickým pôvodom, vrátane ľudí s nemeckým občianstvom.

Stretli sa aj vlani pri Postupime

Scholz poznamenal, že v Nemecku by nikto nemal byť diskriminovaný pre svoj pôvod.

Investigatívny portál Correctiv informoval, že vlani v novembri sa na tajnom stretnutí neďaleko Postupimu pri Berlíne zúčastnilo približne 20 ľudí.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/politici-z-krajne-pravicovej-strany-afd-sa-mali-stretnut-s-neonacistami-a-hovorit-o-deportaciach-ludi-z-nemecka/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.