Novinky

Svitko sa na Rely Dakar v priebežnom poradí posunul na deviatu pozíciu, Varga sa udržal na štvrtom stupienku

0 0

2024-01-12 12:41:50 – (SITA.sk)

Slovenský motocyklista Štefan Svitko sa na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii prebojoval už do Top 10 celkovej klasifikácie. Skúsený Žaškovčan totiž finišoval na ôsmej priečke v dvojdňovej 6. etape a v priebežnom poradí sa posunul na 9. pozíciu.

Počas ostatných dvoch dní absolvovali jazdci 766 km a z nich bolo 532 km meraných úsekov. Noc strávili v bivaku bez kontaktu s civilizáciou aj bez členov realizačných tímov.

Svitko zaostal 21 minút

Štefan Svitko v 6. etape zaostal za víťazným Francúzom Adrienom van Beverenom o 21 minút a 19 sekúnd. Druhý bol Austrálčan Toby Price (+4:13 min) a tretí s mankom piatich minút Američan Ricky Brabec.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-sa-na-rely-dakar-v-priebeznom-poradi-posunul-na-deviatu-poziciu-varga-sa-udrzal-na-stvrtom-stupienku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.