Novinky

Pri výbere termínu prezidentských volieb som musel vziať do úvahy dve veci, vysvetľuje Pellegrini

0 0

2024-01-12 16:11:30 – (SITA.sk)

Predseda Národnej rady (NR) SR Peter Pellegrini (Hlas-SD) pri výbere termínu prezidentských volieb musel vziať do úvahy dve veci.

Dôležitým faktorom sú prázdniny

Ako uviedol na tlačovom brífingu v Košiciach po stretnutí s predsedom Ústavného súdu SR Ivanom Fiačanom, išlo jednak o prázdniny, ktoré sa pred tým uskutočnia v jednotlivých krajoch.

„To sú tri týždne, keď tretina Slovenska má prázdniny a pravdepodobne ich trávi mimo územia, alebo nie v mieste svojho bydliska,“ vysvetľoval. Dodal, že potom je Veľká noc, no blížia sa aj voľby do Európskeho parlamentu, ktoré by mali byť v júni, a kde už v apríli, či ešte pred tým,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vyber-terminu-prezidentskych-volieb-ovplyvnili-najma-dve-skutocnosti-pellegrini-prezradil-ake-to-su/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.