Novinky

Pellegrini si nemyslí, že by Danka autonehoda v prípade prezidentskej kandidatúry nejakým spôsobom diskvalifikovala (video)

0 0

2024-01-12 15:31:05 – (SITA.sk)

Predseda Národnej rady (NR) SR Peter Pellegrini (Hlas-SD) si nemyslí, že by predsedu Slovenskej národnej strany (SNS) a podpredsedu parlamentu Andreja Danka jeho autonehoda nejakým spôsobom diskvalifikovala, ak by sa Danko rozhodol kandidovať na post prezidenta.

Predseda Danko, keď sa rozhodne, a bude mať buď 15-tisíc podpisov, alebo 15 poslancov národnej rady, kandidatúru podať môže, a v zmysle zákona ho takýto incident určite nediskvalifikuje. Pretože ak splní podmienky, tak bude normálnym kandidátom za prezidenta Slovenskej republiky,“ ozrejmil Pellegrini na tlačovom brífingu v Košiciach, kde sa stretol s predsedom Ústavného súdu Ivanom Fiačanom.

Poznamenal ale, že Danka by to mohlo diskvalifikovať vo vzťahu k verejnej mienke, alebo k tomu, ako…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-si-nemysli-ze-by-danka-autonehoda-v-pripade-prezidentskej-kandidatury-nejakym-sposobom-diskvalifikovala-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.