Novinky

Riaditeľ Správy Tatranského národného parku Peter Olexa odstúpil z funkcie

0 0

2024-01-11 16:26:51 – (SITA.sk)

  • aktualizované 11. januára, 17:26

Riaditeľ Správy Tatranského národného parku (TANAP) Peter Olexa odstúpil z funkcie. Učinil tak po medializovaných informáciách údajného uznania viny vo veci prečinu z pytliactva.

Ministerstvo životného prostredia ďalej informovalo, že Olexa pri výberovom konaní na pozíciu riaditeľa predložil aktuálny výpis z registra trestov, ktorý neobsahoval žiaden záznam, čím podľa rezortu splnil podmienku bezúhonnosti.

Odpis z registra trestov nemajú

„Ak bol Olexa v minulosti uznaný vinným z prečinu pytliactva, informácia o tom sa môže nachádzať iba v odpise registra trestov, ktorým však ministerstvo životného prostredia nedisponuje ani nemôže disponovať. Odpisy z registra trestov si totiž môžu vyžiadať pre…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/minister-taraba-mal-podla-huliaka-poziadat-olexu-aby-odstupil-z-funkcie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.