Novinky

Medvedev sa vyhráža použitím jadrových zbraní, ak Ukrajina zaútočí na miesta, kde má Rusko rakety

0 0

2024-01-11 17:40:13 – (SITA.sk)

Rusko použije jadrové zbrane, ak Ukrajina zaútočí na miesta, kde Rusko uchováva svoje rakety. Ako referuje web news.sky.com, tvrdí to jeden z hlavných spojencov ruského vodcu Vladimira Putina – exprezident Dmitrij Medvedev.

V súčasnosti zástupca šéfa ruskej Bezpečnostnej rady tvrdí, že ukrajinskí predstavitelia zvažujú zaútočiť na štartovacie miesta „riskujúc, že aktivujú odsek 19 základov ruskej štátnej politiky v oblasti jadrového odstrašovania“.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Spomenutý odsek 19 ruskej jadrovej doktríny stanovuje podmienky, za ktorých by ruský prezident zvažoval použitie jadrovej zbrane.

Doktrína vo…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/medvedev-sa-vyhraza-pouzitim-jadrovych-zbrani-ak-ukrajina-zautoci-na-miesta-kde-ma-rusko-rakety/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.